Znajdź tanie ubezpieczenie na życie w Szczecinie

Banki coraz częściej oferują klientom, przy okazji zawierania umów o prowadzenie rachunku osobistego pakiety ubezpieczeniowe na życie. W bankowości mówi się nawet o specjalnym kanale dystrybucyjnym bancassurance. Aktualnie sprzedaż polis ubezpieczeniowych w oddziałach bankowych generuje największe zyski dla Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W szerokiej ofercie ubezpieczeniowej można znaleźć między innymi pakiety medyczne. Jeszcze kilka lat temu, takie produkty zarezerwowane były dla pracowników dużych korporacji i charakteryzowały się dużymi kosztami obsługi.

Inaczej sprawa wygląda w Getin Banku, który nawiązał współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Europa. ?Pakiet Zdrowie? w Getin Banku jest dostępny dla posiadaczy wszystkich rachunków.

Znajdź dobrego agenta od ubezpieczeń na życie w Szczecinie

Pakiet Zdrowie – najważniejsze informacje:

– koszt ubezpieczenia waha się od 29,99 do 58,99 zł
– pomoc medyczna w przypadku zachorowania
– refundacja kosztów usług medycznych
– nielimitowana ilość wizyt lekarskich
– dla klientów dostępnych jest ponad 1300 placówek medycznych
– ?Pakiet Zdrowie Plus? został poszerzony o usługi dentystyczne
– klienci do wyboru mają trzy pakiety medyczne

Każdy z nas zastanawia się niekiedy nad tym, skąd wziąć szybką gotówkę, dzięki której można zaspokoić doraźne potrzeby ? opłacenie zaległych rachunków, ubezpieczenie na życie, szkolnej wycieczki dziecka i tym podobne. Warto zatem wiedzieć, że na rynku funkcjonują firmy pożyczkowe, które oferują takie właśnie możliwości.

Oferujemy naprawdę najtańsze ubezpieczenie zdrowotne – Szczecin

Udzielane przez nie pozabankowe pożyczki lub kredyty bez bik (czyli bez weryfikowania wnioskodawców w Biurze Informacji Kredytowej) cieszą się obecnie wśród klientów bardzo dużym zainteresowaniem. ich popularność wynika między innymi stąd, że naprawdę sporadycznie zdarza się, aby wniosek został odrzucony. Szybką pożyczkę pozabankową otrzymać można jeszcze tego samego dnia ? to z kolei zasługa uproszczonych formalności. Procedury nie ciągną się jak w bankach całymi tygodniami, znakomita większość spraw jest załatwiana od ręki. Wnioskując o niewielką kwotę rzędu kilkuset złotych nie trzeba przedstawiać rozmaitych zaświadczeń. Dowód osobisty w zupełności wystarcza. Bardzo ważne w tym momencie jest jednak to, aby zdecydować się na usługi firmy sprawdzonej i znanej.

Tylko w ten sposób można uniknąć ryzyka zostania oszukanym, a takie przypadki niestety się zdarzają. Cieszące się uznaniem ze strony klientów firmy pożyczkowe gwarantują natomiast jakość usług na odpowiednio wysokim poziomie. Trzeba też pamiętać o dokładnym czytaniu umowy przed jej podpisaniem, aby wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Zawsze trzeba mieć świadomość warunków, na które się godzi poprzez złożenie na umowie podpisu.

Możemy z czystym sumieniem polecić Państwu dobrego agenta od ubezpieczeń zdrowotnych i na życie w Szczecinie. Poniżej można znaleźć ofertę i kontakt do zawodowca w tej dziedzinie. Polecany przez nas broker znajdzie dla każdego najtańsze ubezpieczenie na życie – Szczecin.

Znam.szczecin.pl