Zarabianie przez internet

Masz domenę swojej firmy i nie wiesz co z nią zrobić, a marzy Ci się zarabianie przez internet. Jak sprawić, żeby wchodziło na nią więcej osób? Jak sprawić, żeby pojawiała się w Google na jednej z pierwszych stron?

Myślisz o tym,żeby zwiększyć wejścia na swoją domenę? Nie pozostaje Ci nic innego jak ją wypozycjonować. Powinieneś Musisz też poszukać firmy, która zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem stron, albo spróbować zrobić coś samemu. Sprawa owa nie jest przyjemna ponieważ wymaga poświęcenia wielu godzin. Trzeba dyskutować na forach, dodawać linki do domen o podobnej tematyce, a konkretną stronę do katalogów stron. Właśnie za ich pomocą udaje się zwiększyć ilość wejść na ową domenę. Żeby dodać stronę internetową do takiego katalogu stron należy napisać do niej reklamujący ją opis. Na początku taki opis jest najpierw sprawdzany przez moderatora.

Duplikaty nie są przyjmowane, tylko usuwane, bowiem zapychają ten katalog stron. W opisie należy także przestrzegać kilku zasad, chociażby owej, że opis nie może składać się tylko z wyliczonych po przecinku wyrazów. Powinien być spójny merytorycznie. Wprawdzie nie wszystkie katalogi stron są darmowe (Skarbiec.net), tym samym samodzielne pozycjonowanie strony właśnie tak może wiązać się także z kosztami, które niestety trzeba ponieść. Niewiele jest w związku z tym ludzi, które myślą o tym i podejmą się właśnie takiego zadania – pozycjonowania domeny samemu. Niestety firmy które zajmują się pozycjonowaniem skrzętnietym samym wykorzystują to i wysoko się cenią. Chociaż większy ruch na stronie może przysłużyć się dla każdej firmy.

Dodaj komentarz