Umwiamy się na randki

Osoby, które nie chcą spędzać swojego życia w pojedynkę szukają partnera życiowego na ciekawe. Jedne dają się swatać koleżankom i rodzinie, inne umawiają się na randki ze znajomymi, a jeszcze inne korzystają z możliwości, jakie daje im sieć i umieszczają swoje anonse w Internecie.

Bardzo często powstają nowe strony z ogłoszeniami towarzyskimi, które pośredniczą w spotkaniach między ludźmi, i poznają się w wirtualnym świecie. Tak zawsze można się dokładniej poznać, zanim dojdzie do spotkania w rzeczywistości. Ponadto, wcale nie musi do niego dojść, jeśli osoba, z którą flirtujemy nam się nie spodoba, nie zachęci nas do siebie randka w wirtualnym świecie. Takie randkowanie daje wiele możliwości. Nie należy bowiem ograniczać sie tylko i wyłącznie do takiej sieciowej formy. Można jednocześnie szukać szczęścia tradycyjnie, poznawać nowych ludzi w bibliotece czy kawiarni.

Można także zamieścić anonse towarzyskie w czasopismach, chociaż na takie anonse decydują się raczej nieliczni, zazwyczaj osoby starsze, które nie szukają znajomości w sieci. Jest to dla nich po prostu inne wyjście. Do tego zamiast e-maili przychodzą do domu listy. A nie ma to jak myśli innej osoby zapisane własnoręcznie na kartce. Warto czasem pomyśleć o szukaniu bliskości, a nie wyłącznie robieniu kariery, w przeciwnym razie po latach może okazać się, że nie mamy z kim dzielić naszych małych radości i smutków, i musimy uciekać się właśnie do dawania ogłoszeń towarzyskich w gazetach czy szukania partnera w sieci.

Dodaj komentarz