Top model

Każda młodziutka dziewczyna gdy jest mała, myśli o tym, żeby stać się królową wybiegów. Profesja modelki jest dość trudny, mimo obrazu, który przedstawiany jest w mediach. Kilka miesięcy temu do naszego kraju trafił program rozrywkowy Top Model, który był jednym dużym konkursem, mającym na celu wyłonienie prawdziwej top modelki. Miał on pokazać oglądającym, że z brzydkiego kaczątka może udać się śliczny łabędź.

Zyskał wielką popularność, miał na tyle dużą oglądalność, że postanowiono go kontynuować, co jest równoznaczne z tym, że widzowie mogą spodziewać się drugiej edycji. Top Model to przełom, który w innych krajach nastąpił wiele lat temu. I choć nasza rodzima edycja nie była tak spektakularna, to jednak przełamywała różnego rodzaju tabu. Kandydatki na modelki bowiem musiały pozować do zdjęć toples, do tego w różnych scenach. Zadania nakazywano dziewczynom nie były łatwe, jednakże większość z dziewczyn dała sobie bez problemów radę. Przychylność publiczności okazała się ważniejsza od słów jury, czy nawet samego wyglądu uczestniczki.

Główną nagrodę zdobyła dziewczyna, która nie była liderką w czasie trwania programu. Wyrosła na nią przypadkowo. Telewidzowie lubią, gdy na ich oczach powstaje gwiazda. Może dlatego właśnie tego rodzaju show jak telewizyjne show Top model zyskują taką popularnością. Nastolatki, które nie wzięły udziału w przesłuchaniach do pierwszej edycji, już niedługo będą miały szansę spróbować swoich sił w kolejnej. Ciekawe czy będą miały tyle animuszu, żeby stanąć oko w oko z jury, które jest srogie i nie zawsze miło obchodzi się z dziewczynami, które pragną zostać modelkami.

Dodaj komentarz