Pożyczka na samochód bez zaświadczeń

Wiadomo, że większości z nas przydatny jest samochód, ale nie każdego stać, żeby tak od razu go sobie kupić. Dlatego wtedy musimy użyć kredytu samochodowego. Dziś banki udzielają takich pożyczek nawet w wypadku braku wpłaty własnej a okres likwidacji jest długi, a więc nie ogranicza zbytnio naszego domowego budżetu.

Ponadto kredyty samochodowe udzielane są na zakup różnych pojazdów, a mianowicie samochodów osobowych i ciężarowych, kamperów, przyczep kempingowych, motorów i skuterów a także innych pojazdów, jeżeli bank je zaaprobuje, czyli łodzi, jachtów bądź żaglówek. Kredyty samochodowe mogą być udzielone zarówno za zakup pojazdu od dealera, jak i od osoby fizycznej, z komisu czy na samochód kupowany za granicą. Czasem może być też tak, że suma kredytu sfinansuje nam nie tylko całkowity koszt samochodu, ale także polisy AC i OC. A ponieważ nowe samochody są drogie, taki kredyt może być przyznany na nawet trzysta tysięcy złotych a okres jego spłaty to dziesięć lat.

Choć rzecz jasna nie ma przeciwwskazań, aby zaciągnąć mniejszą kwotę i szybciej samochód spłacić. Dobrym elementem tego kredytu jest to, że zdolność kredytowa jest tutaj przyznawana prościej niż w wypadku kredytów mieszkaniowych i nie ma tylu warunków do spełnienia. Ale bank musi mieć także zabezpieczenie, więc w przypadku kredytu samochodowego będzie to auto. Jeśli nie spłacimy kredytu to bank zajmie samochód lub nastąpi cesja praw z tytułu umowy ubezpieczenia AC pojazdu na rzecz banku albo depozyt karty auta. Mogą też być zapisane jakieś inne indywidualne środki zabezpieczeń. Obecnie często jednak przez wiele osób poszukiwana jest prywatna pożyczka bez wymagania jakiś zaświadczeń (Kredyt-24.com.pl). W wielu wypadkach taki nieformalny produkt jest tańszy niż jego odpowiednik bankowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *