Najczęściej to celebrytki nago występują

Znane kobiety bardzo często są znacznie bardziej odważne od przeciętnych Polek. Żeby się o nich mówiło imają się różnych środków. Nawet aktorki czy modelki można podziwiać podczas rozbieranych sesji zdjęciowych. Oczywiście najczęściej to celebrytki nago występują.

Wszystko dlatego, że dla nich liczy się chwilowa popularność, która pozwoli im wypłynąć na szerokie wody. Muszą robić wszystko, żeby się utrzymać na powierzchni. Inaczej media o nich zapomną, a z czasem będą jak odgrzewany kotlet. Oczywiście nagie zdjęcia mogą też zrobić więcej złego aniżeli dobrego dla kariery określonej osoby, jednakże wiele młodych kobiet po prostu o konsekwencjach w danej chwili nie myśli. Najważniejsze  jest to co tu i teraz, ponadto pieniądze, jakie wiążą się z pokazaniem ciała w czasopiśmie dla panów. Nie to, że w późniejszym czasie nie będą mogły zająć jakiegoś stanowiska.

Chociaż może z czasem sytuacja ta się zmieni, jesteśmy państwem, które coraz więcej wybacza osobom na wysokich stanowiskach. Znane aktorki nago oglądać można w filmach (Dziewczyny.org.pl), jednakże w sesjach zdjęciowych udział biorą rzadko. Uważają, że takie rzeczy są dobre dla modelek, celebrytek, które chcą się wybić, a nie dla osób, które mają już jakiś status społeczny, wyrobione i znane nazwisko, które jest rozpoznawalne. Zdjęcia nagich Polek równie chętnie co panowie oglądają i panie, które są ciekawe co osoby, które oglądają na co dzień na ekranach telewizorów czy w kolorowych pismach mają pod ubraniem. Oczywiście trzeba pamiętać i o tym, że nagie sesje zawsze są retuszowane.