Kredyty bankowe na święta

Wigilia tuż tuż. Rozumiemy, że jest to nie tylko szczególny i ciepły czas, ale także ten dzień w roku, kiedy jesteśmy zobligowani ukrócić swój rodzinny budżet. Tak, pieniądze na święta są potrzebne.

Musimy się jednak liczyć ze tą wyjątkową kolacją, na którą zjawi się połowa naszej rodziny, więc nie możemy ich ugaszczać przy stole, na którym stoi mniej niż dwanaście dań. Do tego dochodzi oczywiście sprawa darów świątecznych, choinki a co za tym idzie ozdób choinkowych, lampek świątecznych, stroików czy odświętnych ciuchów. Można spróbować oszczędzać cały rok niedużą kwotę ze swojej pensji lub chociaż od września czy sierpnia, bo wiadomo też, że sporo funduszy wydajemy podczas wakacji na urlop czy kolonie dla dzieci. Ale jest też inne wyjście.

To właśnie przed świętami wiele banków wprowadza do swojej oferty pożyczki na święta czy świąteczne kredyty (Bankii.pl). Są te kredyty chyba niżej oprocentowane i nie trzeba spełniać zbyt wysokich warunków, aby je otrzymać. Wystarczy przejść się do banku ze swoim dowodem osobistym i podać sumę, jaką chcemy otrzymać. Oczywiście nie może być ona zbytnio zawyżona, ponieważ takie kredyty na święta mają swoje limity. Należy jednak zawsze zdawać sobie sprawę z tego, że kredyty nawet świąteczne nie są prezentami i trzeba będzie je kiedyś spłacić.

Dodaj komentarz