Konkursy

Które konkursy są najbardziej dochodowe? Na pewno darmowe konkursy a także te, które zwyciężamy albo przynajmniej mamy dużą perspektywę zwyciężyć. Im mniej postaci o nim zna, tym jest rzecz jasna większa sposobność na nagrodę.

Chyba jeden z największych polskich memoriałów, który poza ogólnopolskim ogłoszeniem ma także bonus regionalny, w którym co piątek ogłaszane są konkursy dla internautów : Darmowekonkursy.pl. Osoby, które jako pierwsze wystosują smsa pod podany numer telefonu zwyciężają bilety: do kina, do teatru, na występ czy w jakieś inne ciekawe miejsce. Uważam, że to akuratny projekt, bo pozwala promować w społeczeństwie kulturę, no i jeśli się wygra to za niewielkie pieniądze (chyba maksymalnie 2 złote) można pójść z kimś do kina czy teatru.

Także przeróżne stacje radiowe robią co jakiś okres darmowe quizy. Wystarczy zadzwonić pod ogłoszony numer i czasami nie musieć nawet reagować na zagadnienie, aby wygrać wyszukane perfumy, wieczerzę w ekskluzywnej restauracji czy bilet wstępu na drogą balangę w legendarnym klubie. Kiedyś udało mi się wygrać w takim konkursie bilety do kina. Wprawdzie trzeba było trochę poszperać w internecie, aby znaleźć odpowiedź na pytanie, jednak radość z wygranej była ogromna. Nigdy potem już mi się nie udało zdziałać tego małego sukcesu. Ale w którejś rozgłośni radiowej również coś wygrałam. Co prawda to koleżanka mi napisała smsem dobrą odpowiedź i powiedziała, żebym zadzwoniła, bo ona już zużyła swoją szansę, ale biletami się podzieliłyśmy. Także darmowe quizy internetowe mogą nam dać możliwość wygrać ciekawe nagrody. Jeżeli wysłanie maila jest gratisowe lub sms konkursowy mało kosztuje, może warto wziąć udział.

Dodaj komentarz