Domki kanadyjskie

Coraz więcej ludzi decyduje się na wybudowanie domu kanadyjskiego. Przekonała ich technologia szkieletowa. I choć koszty budowy domu tradycyjnego i domu drewnianego są podobne to jednak nadal zdecydowana większość pozostaje wierna domom murowanym.

Jeśli temat budowy domu jest Ci bliski – jesteś w trakcie budowy i pragniesz wiedzieć czy aby na pewno dokonałeś słusznego wyboru, albo dopiero zamierzasz wybrać projekt domu i ciekawi Cię różnica między domem murowanym a domem kanadyjskim to dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z interesującymi artykułami dotyczącymi domów kanadyjskich, dostępnymi na naszej stronie internetowej. Podziel się swoimi opiniami z innymi użytkownikami sieci. Nie wierz w mity o domach kanadyjskich, które zresztą już dawno zostały skorygowane. Historie o nietrwałości, składaniu się jak domki z kart są wyssane z palca.

Stworzyli je ludzie, którzy naoglądali się amerykańskich filmów, nie znają historii domów kanadyjskich, nie wiedzą nic o technologii szkieletowej. Chcesz ufać im czy ekspertom, którzy postawili tysiące takich domów na całym świecie? Tanie domki drewniane – kanadyjskie (Domykanadyjskie.szczecin.pl) mimo wieloletniej obecności nie tylko na naszym na rynku ciągle wzbudzają liczne kontrowersje, zupełnie niepotrzebnie. Trzeba podkreślić, że stawiane są w technologii, która dziś już nie stanowi żadnej nowości, jest powszechnie znana i stosowana na całym świecie.

Dodaj komentarz